E-Ticaret
+90530 373 17 63 info@markaf5.com

İletişim Bilgilerimiz

  • Reyhan Mah. Cumhuriyet Cad. Doruk İşhanı Kat:3 No:335
    Osmangazi/Bursa

  • info@markaf5.com
  • f5@markaf5.com
  • +90530 373 17 63
  • +90536 875 22 06

Sosyal Medyada Biz

E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaretin Amacı Nedir?

Elektronik ticaret, kısa adı ile e-ticaret ürün ve hizmetlerin satıcı ve alıcının fiziksel olarak bir araya gelmeden internet üzerinden alınıp satılmasıdır.
E-Ticaret sitesi oluşturmak, bu konuda teknik destek almak ve e-ticaret paketlerimizden yararlanmak istiyorsanız, Cumhuriyet Caddesi Doruk İş hanında bulunan ofisimizde bir acı kahvemizi içerek sizlere yapmış olduğumuz projelerimizi sunabilir ve daha detaylı bilgiler sunabiliriz. Dilerseniz sitemizde sol alt köşede bulunan Whatsapp iletişim hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Değerli okur,
E-ticaretin amacı, internet altyapısının kullanılarak ürün ve hizmetlerin zaman kısıtlaması olmadan alıcıya hızlı bir şekilde ulaşabilmesi, istenilen ürünün kolay bir şekilde alınabilmesi, satın alma  süreçlerinin farklı yöntemler ile güvenliğinin sağlanabilmesi olarak özetlenebilir. E-ticaret firmalarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Sizlere firmanızın kurumsalına uygun ve ürünlerinizi rahatça sergileyebileceğiniz onlarca arayüzle dilerseniz özel yazılımlarla e-ticaret sitesi oluşturabiliriz.